آرشیو بلاگ, مقالات

بهترین تشک ها برای حالت های خواب

اگر تشک شما با حالت طبیعی بدنتان در هنگام خواب تطبیق داده شود ، خواب شبانه سرشار از آرامش امکان پذیر است ولی آیا هر نوع تشکی برای هر کسی مناسب است ؟ پاسخ این سوال را در ادامه این بخش از نمناک خواهیم گفت ؛ مواردی گفته می شود که به شما برای یافتن تشک مناسب کمک می کند.

برای کسانی که به پشت می خوابند:

اگر شما به دنبال نصیحت پزشکی هستید که ثابت هم شده باشد، یکی از آن ها این است که به پشت بخوابید، در حالی که بر طبق نظریه sleep.org فقط 8 درصد از افراد به پشت می خوابند.مطابق با گفته های یک وبسایت ” با فاصله خیلی زیاد ،سالم ترین طرز خواب برای بیشتر افراد ،خوابیدن به پشت است زیرا به سر، گردن و ستون فقرات شما اجازه می دهد در یک وضعیت خنثی استراحت کند.این بدان معناست که هیچ فشار اضافه ای در این نواحی نیست و احتمال خیلی کمی وجود دارد که شما احساس درد کنید.” Sunni Goodman سفیر tulo, تشک the tulo Firm را که یک تشک فومی از نوع تخت در جعبه است، را پیشنهاد می دهد.

او می گوید ” این مدل یک تشک عالی برای کسانی است که به پشت می خوابند ، و برای فراهم کردن یک ثبات و استحکام از سر تا نوک پا و از گوشه به گوشه تشک ، طراحی شده تا بتواند از تمام بدن شما حمایت کند.” به عنوان جایزه، تکنولوژی کمترین انتقال حرکات را می دهد، به این معنا که زمانی که شما بعد از خوردن اسنک شبانه داخل تخت می خزید ، همسرتان را بیدار نمی کنید.

انتخاب بهترین تشک برای کسانی که به بغل می خوابند

برای کسانی که به بغل می خوابند:

اگر شما به خوابیدن به بغل در حالی که دست و پایتان مستقیم در جلوی شما قرار دارد ، علاقه دارید ، احتمالا تشک نرم تری احتیاج دارید.به دلیل اینکه افرادی که به بغل می خوابند ، فشار بیشتری را به یک سمت بدن وارد می کنند ، یک تشک نرم تر به طور خاص به این منظور طراحی شده تا فشار وارده بر شانه ها و پهلو ها را به پایین ترین حد ممکن کاهش دهد، تا در طول شب کمتر بچرخید.این ها را Goodman کسی که تشک Tulo soft را پیشنهاد می دهد، می گوید.

از جانب دیگر، خوابیدن به بغل ، به جای خوابیدن به پشت یا شکم، ممکن است بهترین حالت خوابیدن برای داشتن مغز سالم باشد.آیا برای خریدن تشک جدید در بازار هستید؟ مطمئن شوید که قبل از خرید امتحان کرده باشید. امتحان تشک ها در اتاق های نمایش بهترین راه حل است.

انتخاب تشک مناسب برای جلوگیری از کمر درد در همه حالت های خواب

وضعیت خواب جنینی:

جمعیت خیلی زیادی _ درصد خیلی بزرگ 41 برای بزرگسالان_در وضعیت جنینی می خوابند به این صورت که شما روی یک سمتتان هستید و مثل یک توپ حلقه زده اید.برطبق گفته ی سایت sleep.org ،وضعیت جنینی روی سمت چپ بهترین حالت برای زنان باردار (زیرا گردش خون را بهبود می بخشد) و خرخر کردن است. وبسایت هشدار می دهد که” خوابیدن در وضعیت جنینی در حالی که خیلی سخت حلقه زده اید ممکن است تنفس را برای دیافراگم شما سخت کند و ممکن است صبح که از خواب بیدار شدید، احساس درد کنیدبه خصوص اگر آرتروز مفاصل دارید.اگر شما در وضعیت جنینی می خوابید ، یک تشک نرم، کمک می کند تا فشار روی مفاصل کاهش پیدا کند.

برای کسانی که مثل ستاره ماهی می خوابند:

وضعیت ستاره ماهی ، وضعیت خیلی معروفی است ،البته اگر شما تنها می خوابید. این به این معناست که شما به احتمال زیاد به پشت می خوابید( سالم ترین وضعیت خواب برای بدن شما) و دست ها و پاهای شما به سمت بیرون کشیده شده است. شما جمع شده نیستید و فضای زیادی برای یک خواب شبانه عالی دارید. ( فقط مواظب باشید که کسی پیش شما نخوابیده باشدکه ساعت 3 صبح دستتان را روی صورتش بگذارید.) هنگامی که شما در حالت ستاره ماهی به پشت خوابیده اید ، تشک سفت بهترین انتخاب برای شما است زیرا از کل بدنتان حمایت می کند.

برای کسانی که روی شکم می خوابند:

بله، خوابیدن روی شکم ممکن است به مشکل خرخر کردن شما کمک کند ولی مشکلات بدن شما را نمایان می کند و ممکن است باعث دردی وحشتناک در گردن و کمر شود. Goodman می گوید” کسانی که روی شکم می خوابند، اغلب خیلی سخت می خوابند، زیرا این مدل خاص باعث به هم ریختن انحنای طبیعی ستون فقرات می شود و در نهایت باعث درد در قسمت پایین کمر می شود.

اگر شما روی شکم می خوابید ، دنبال تشکی بگردید که تقریبا سفت باشد و بین نوع فوم یا فنری ، فوم را انتخاب کنید ،از آن جایی که آنها امکانات بهتری دارند.برای داشتن تشک های نیمه سفت، تشک های DreamCloud را در نظر داشته باشید ، زیرا از نوع چند گانه است و در حالی که راحتی و تراکم بالای تشک های فومی را دارند ، زیر سازهای حمایتی تشک های سنتی فنری را نیز دارند. Craig Schmeizer بنیان گذار Dream Clouf می گوید” این ترکیب منحصر به فرد یک راه حل عالی برای همه مدل خواب است، به خصوص برای کسانی که روی شکم می خوابند، مناسب است زیرا از کمر محافظت می کند.” بخش جایزه ی تشک های DreamCloud فوم خنک کننده ی ژلی که از گرم شدن زیاد جلوگیری می کند و رویه کاشمر مجلل هستند.این چیزی است که طرز خوابیدن شما، در مورد شخصیت تان بیان می کند.

 برای افراد بی خواب انتخاب چه تشکی مناسب است

برای افراد بی خواب:

خواب در زندگی شما خیلی حیاتی است.بدون خواب کافی ، بدن شما به خوبی کار نمی کند و حتما تا زمانی که برای شما ممکن است زنده نخواهید ماند. Erin Berman متخصص خواب در NECTAR sleep می گوید” خواب زمانی است که شانس استراحت به ماهیچه های شما می دهد.” “اگر تشک شما خیلی سفت یا خیلی نرم باشد ، ماهیچه های شما منقبض می شوند، انگار که با تشک در حال جنگیدن هستند.

این ممکن است دلیلی باشد برای اینکه مردم تمام شب را در تخت چرخ می زنند. Berman تشک های NECTAR را به عنوان یک گزینه مناسب جهانی، پیشنهاد می کندزیرا همچنان که محکم است نرم نیز هست، و از کمر شما حمایتی می کند که نا امیدانه آرزو داشتید.

در حقیقت یک مدل تشک سفت ژل فومی با یک بالش در بالا است. گواهینامه ی CertiPUR_US را دارد که به این معنی است که از مواد شیمیایی مانند تخریب کنندگان ازن ، BPDE، TDCPP، اورانیوم استفاده نکرده است.

برای شریک هایی که به مدلهای مختلف می خوابند:

شریک شدن در تخت ،از همان ابتدا مشکلاتی به همراه دارد _دائم باید نگران این باشید که جای زیادی را در تخت اشغال کرده اید و قسمت بیشتر ملحفه را دزدیده اید یا همه ملحفه را از شما گرفته اندو دو نفر با شکل های خوابیدن کاملا متفاوت کار را سخت تر می کند. Berman می گوید” در حالی که تعدادی از همسرها تشک خیلی سفت برای وضعیت خواب روی کمر یا نرم برای وضعیت خواب روی بغل ترجیح می دهند ، بهترین راه توافق تشکی است که تمام حالات خواب را حمایت می کندو در این شرایط تشک های نیمه سفت بهترین انتخاب است.از طرف دیگر ، اگر شما تشک خیلی نرم و شریکتان تشک خیلی سفت نیاز دارید ، KUTSON را انتخاب کنید، تشک هایی با تکنولوژی ژل فوم که به شما اجازه می دهند ، سطح راحتی هر سمت از تشک را به تنهایی تنظیم کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.